Informace pro nové pacienty

Náležitosti před vstupním vyšetřením

Před prvním vstupním vyšetřením je nezbytné přijít do centra DIAvize k provedení kompletních krevních testů.  I přesto, že máte laboratorní výsledky krve provedeny jiným lékařem, je potřeba vstupní testy absolvovat v našem centru, abychom si zaručili jejich aktuálnost a komplexnost. Krevní testy je nutno provést nejpozději 3 dny před plánovaným vstupním vyšetřením. Diabetologické pacienty prosíme, aby přišli na lačno a neužívali své ranní léky, endokrinologičtí pacienti pouze neužijí ranní léky, na lačno být nemusí.

Při návštěvě DIAvize v den provedení krevních testů s Vámi paní recepční vyplní kompletní údaje do kartotéky a předá vám vstupní dotazník, který je potřeba na místě vyplnit. Současně od Vás vybere zálohový poplatek 300 Kč, který slouží jako vratná kauce během poskytované péče v našem centru. Tento poplatek je evidován u vaší osoby a slouží k pokrytí nákladů na případné propadnutí termínu bez vaší omluvy. V případě ukončení léčby v našem centru Vám bude zálohový poplatek samozřejmě navrácen.

Co sebou na vstupní vyšetření

Máte-li nějaké lékařské zprávy o vašem zdravotním stavu či doporučení od jiného lékaře, prosím, doneste je s sebou. Pokud se léčíte s diabetem a vlastníte už glukometr, přineste ho na vstupní vyšetření také.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.