Vážení a milí pacienti,

před nedávnem jsme Vás informovali, že se v posledních dnech opakovaně stává, že objednaní pacienti nedorazí na vyšetření. Tuto situaci jsme se snažili různými způsoby řešit, přičemž každému objednanému pacientovi chodí i upozorňující sms o plánovaném termínu. Tyto výpadky však již nadále nemůžeme akceptovat.

Neradi se k tomuto kroku přikláníme, ale vzhledem ke stále se zhoršující situaci, kdy během jednoho týdne nedorazilo 11 pacientů, jsme nuceni přistoupit k zavedení zálohového poplatku.

Každý pacient, který navštěvuje naší ambulanci, bude nově muset složit zálohový poplatek 300 Kč, který bude sloužit jako vratná kauce během poskytované péče v našem centru. Tento poplatek bude evidován a poslouží k pokrytí nákladů na případné propadnutí termínu bez vaší omluvy. V případě ukončení léčby v našem centru bez propadnutí termínu, bude zálohový poplatek samozřejmě navrácen.

Jsme si vědomi, že některé situace vyžadují přeobjednáni termínu nebo jeho zrušení, v takovém případě vám rádi nabídneme termín nový. Nyní však budeme respektovat zrušení plánovaného termínu pouze do 48 hodin předem, přičemž Vám bude z recepce zaslána potvrzující sms o zrušeném termínu, kterou doporučujeme uchovat do příští návštěvy.

Velice nás mrzí, že jsme byli laxností některých pacientů k tomuto kroku donuceni, ale pevně věříme, že to bude z vaší stránky pochopeno a akceptováno.

Tým DIAvize