eRecept

Pro žádost o zaslání eReceptu na vámi běžně užívané léky, předepsané v DIAvizi, prosím používejte níže uvedený online formulář.

 

 

Upozornění

 • Do online formuláře uvádějte název léku včetně jeho síly (např. Metformin1000 mg atd.)
 • O eRecept požádejte vždy s dostatečným časovým předstihem. Jiný než váš ošetřující lékař vám eRecept nezašle a vzhledem k tomu, že většina lékařů ordinuje pouze v určité dny, může dojít k prodlení v zaslání.
 • Pacientům, kteří dlouhou dobu neabsolvovali kontrolní vyšetření, nebude eRecept zaslán. V tomto případě vás bude recepce informovat o dalším postupu.
 • Zaslány vám budou pouze léky, které vám vystavují naši lékaři! V žádném případě, vám nebudou zaslány léky na vysoký tlak a podobně, které vám předepisuje praktický lékař. 

Prosíme o využívání služby s rozumem – ideálně vždy podejte žádost o předpis na veškeré užívané léky. Běžně se stává, že pacient požaduje eRecept pouze na jeden lék a o další lék žádá za několik málo dní. Administrativní zátěž zdravotnického personálu je obrovská, a tímto počínáním se dále neúměrně zvyšuje, což má za důsledek například prodloužení odpovědi na vaše požadavky.

  Ošetřující lékař

  Název a síla léků


  eRecept zaslat na
  Váš telefon:

   

  Vážení pacienti, své léky si můžete cestou z DIAvize vyzvednout v nejbližších pobočkách lékárny Benu. V rámci spolupráce s lékárnou vám garantujeme dostatečné zásoby léčiv na vybraných pobočkách, a také rámci zákaznického programu BENU PLUS většinu receptu bez doplatku.

  Cestou na metro Pankrác se nachází pobočka v OC Arkády Pankrác

  https://www.benu.cz/praha-4-oc-arkady

  Cestou na metro Budějovická se nachází pobočka Benu Olbrachtova

  https://www.benu.cz/lekarna-benu-praha-4-olbrachtova