Přístrojová pedikúra

PŘÍSTROJOVÁ PEDIKÚRA

Přístrojová (též suchá či medicinální) pedikúra je moderní komfortní způsob péče o nehty a kůži na nohou. Při ošetření narozdíl od běžné pedikúry není nutné nohy namáčet a nepoužívají se žádné skalpely či žiletky. Nedochází tak k narušení celistvosti kůže, a je tak minimalizováno riziko poranění a infekce.

Ošetření se provádí nasucho pomocí přístroje se speciálními brusnými kotoučky a frézkami. Takto provedená pedikúra je bezbolestná, maximálně bezpečná, a hlavně velmi precizní. Pedikérka pomocí této služby dokáže vyřešit i problematické odstranění silně zrohovatělé kůže na patách, kuří oka, zarostlé nehty apod.

Tento šetrný způsob péče o nohy má nejen velký význam pro diabetiky ale také pro další rizikové skupiny např. s onemocněním žil dolních končetin, onkologicky nemocné, revmatiky, těhotné, pacienty s lymfedémem, lupenkou, neuropatií a sportovce. Absolvovat ji ale můžou všichni.

Ke každému přistupujeme individuálně a pečlivě si evidujeme klientskou karta, kde se zapisují různé úkony a ošetření. V případě, že naše zkušená pedikérka odhalí nějaký defekt, je hned na místě vše konzultováno s lékařem.

Ceník přístrojové pedikúry a dalšího ošetření – platný od 1. 8. 2021

ČASOVĚ OMEZENÁ AKCE!